Kołdra antyalergiczna – sposób na roztocza

Walka z roztoczami

Nie ma mieszkania wolnego od kurzu i roztoczy. O tym, jak bardzo potrafią one być uciążliwe, wiedzą szczególnie alergicy. Kaszel, katar i wysypka to tylko część dolegliwości, z jakimi muszą się uporać. Nie jest tajemnicą, że ulubionym siedliskiem roztoczy jest nasza pościel. Tam mają one idealne warunki do bytowania. W czasie, który ma być dla nas odpoczynkiem, dokuczają nam najbardziej. Rozwiązaniem tego problemu jest pościel antyroztoczowa. Wielu producentów ma ją w swoich ofertach.

Jak pomóc alergikowi?

Kołdra antyalergiczna stworzona jest z materiałów, które uniemożliwiają dostanie się tych nieprzyjaznych alergikom stworzeń do wnętrza kołder i poduszek. Tym samym nie dają roztoczom szans na rozwój. Dodatkową zaletą takiej pościeli jest możliwość uprania jej nawet w temperaturze powyżej 60 stopni Celsjusza.

Kołdra antyalergiczna

Można wykorzystać do tego pralkę, a tak potraktowana kołdra i poduszka nie stracą swoich właściwości. Nadal pozostaną twierdzą nie do zdobycia dla roztoczy, a dla użytkownika – miękkim, puszystym i przyjemnym w dotyku środowiskiem na sen. Pościel antyroztoczowa niweluje objawy alergii. Nie jest wiec fanaberią, a koniecznym wyposażeniem sypialni każdego alergika. Powitanie poranka bez towarzyszącemu pobudce kataru, kaszlu i łzawiących oczu jest z nią codziennością. Te dolegliwości przestają być dokuczliwe w nocy, co pozwala korzystać ze spokojnego i zdrowego snu.

 Kołdra antyalergiczna – sposób na roztocza