Nieruchomości

Kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami dla mieszkańców Krakowa

Działające od kilku lat agencje  świadczą kompleksowe usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami. Kraków to główny obszar ich działań. Ich ofertę można podzielić na 3 główne gałęzi: zarządzanie mieszkaniami na wynajem, zarządzanie i administracja nieruchomościami i wspólnotami mieszkaniowymi oraz pośrednictwo w zakupie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Zleć zarządzanie i administrowanie nieruchomościami specjalistom

Oddanie swojej nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w ręce ekspertów – wyspecjalizowanej w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami w Krakowie – to czysta wygoda. Zamiast samodzielnego szukania najemcy lub kupca, eksperci zrobią to za nas. W trudnym okresie pandemii koronawirusa niełatwo znaleźć chętnych – biuro nieruchomości wykazuje się w tym zakresie znacznie wyższą efektywnością i skutecznością w porównaniu do działań na własną rękę. W przypadku zarządzania najmem podstawową opłatą dla agencji jest prowizja, naliczana wyłącznie od czynszu.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami przez agencję – stały dochód i bezpieczeństwo

Praca agencji nieruchomości wyspecjalizowanej w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami w Krakowie – nie kończy się na podpisaniu umowy najmu lub sprzedaży. Specjaliści w imieniu właściciela przejmują wszelkie obowiązki i zobowiązania wynikające z opieki nad nieruchomością lub wspólnotą mieszkaniową (np. przygotowanie mieszkania pod wynajem, obniżenie kosztów utrzymania obiektu, drobne naprawy czy monitorowanie, jak przebiega wynajem). Właściciel otrzymuje od agencji stały, stabilny dochód, spokój i czas, który może poświęcić na realizowanie własnych pasji lub inne przyjemności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ